محل تبلیغات شما

یک مورد از ابزارهایی که افراد برای افزایش امنیت استفاده می کنند، دستگیره دیجیتالی و یا قفل دیجیتال می باشد. با توجه به انواع مختلفی که این دو دارا می باشند، انتخاب نوع مناسب آن ها نیاز به رعایت کردن یکسری نکات دارد. این صنعت به دلیل اینکه هر روزه در حال پیشرفت و گسترش می باشد، همواره اجناس جدیدتری تولید و عرضه می شوند. در این مقاله قصد داریم عوامل موثر در انتخاب قفل دیجیتال را بررسی کنیم.

دستگیره دیجیتالی

چگونه دستگیره دیجیتالی مناسب را تشخیص دهیم؟

از جمله ویژگی هایی که قبل از خرید دستگیره دیجیتالی باید به آن توجه کنیم عبارت است از:

  • عملکرد صحیح موتور در دستگیره دیجیتالی

یکی از انواع دستگیره دیجیتالی، مدلی می باشد که دارای موتور الکتریکی می باشد. به دلیل اینکه این مدل به موارد الکترونیکی وابسته می باشد، می تواند به عنوان ضعف دستگیره دیجیتالی به حساب بیاید. چرا که در صورت ضعیف شدن باتری، ممکن است برای موتور مشکلاتی بوجود بیاید و مانع از باز و یا بسته شدن در شود.

  • داشتن کلید مکانیکی برای مواقع اضطراری

فرض کنید در شرایطی، قفل دیجیتال دچار خرابی شده است و امکان باز شدن آن موجود نمی باشد. در این مواقع باید حتما یک کلید مکانیکی زاپاس وجود داشته باشد تا بتوان درب را باز کرد. برخی از برندها این کلید را همراه با قفل دیجیتال در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

  • حالت آتش سوزی fire

بعضی از قفل ها و یا دستگیره دیجیتالی، دارای حالتی می باشند به نام fire. به طور خلاصه این ویژگی می تواند هم یک نکته مثبت باشد و هم منفی.

قفل دیجیتال

انواع قفل دیجیتال

تا اینجا در مورد دستگیره های دیجیتالی صحبت کردیم و یکسری نکات که قبل از خرید باید آن ها را رعایت کنید. قفل های دیجیتال بسیار زیادی در بازار تولید و عرضه می شوند که عبارت است از:

  • قفل دیجیتال کاداس.

  • فیلیپس.

  • یال.

  • روک.

  • گیت من.

  • و موارد دیگر.

هر کدام از این ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. اما به دو نکته مهم درباره قفل دیجیتال باید توجه کرد:

1) در قفل دیجیتال کاداس و فیلیپس در بعضی مدل ها، قابلیت قفل کودک وجود ندارد. نداشتن این مورد باعث کاهش سطح امنیت در اینجور قفل ها می باشد.


2) قابلیت حریم خصوصی یکی ویژگی های دیگری می باشد که نباید با قفل کودک اشتباه گرفته شود. حریم خصوصی این امکان را به کاربر می دهد که با فعال کردن آن، اگر شخصی کلید هم داشته باشد نتواند از بیرون در را باز کند.

نکات خرید قفل دیجیتال و دستگیره دیجیتالی

جمع بندی

با توجه به نکات گفته شده در این زمینه، اهمیت این موضوع مشخص می شود که در هنگام خرید باید به چه نکاتی توجه کنیم. شرکت کارن با داشتن بیشتر از 15 سال سابقه طلایی در زمینه فروش و واردات انواع قفل و دستگیره دیجیتال، می تواند خدمات ارزشمندی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

نظافت منزل دغدغه روزهای کرونایی

خرید کرکره برقی با قیمت مناسب در تهران

پاسخ به چند سوال درباره مهلت برگشت زدن چک

قفل ,دستگیره ,دیجیتال ,دیجیتالی ,ها ,توجه ,قفل دیجیتال ,دستگیره دیجیتالی ,می باشد ,از خرید ,قبل از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سفر نوروزی اخبار،بازی و... معلم خصوصی و تدریس خصوصی در کرج لوازم خانگی افراکالا کاردوک نقراب هاردنر دانلود سریال جدید و فیلم ایرانی با کیفیت عالی hafez112 جامع ترین وبلاگ اخبار شهری