محل تبلیغات شما

موهای سالم و زیبا برای همه افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. این اهمیت به این دلیل وجود دارد که با داشتن موهای سالم و خوش حالت می توان ظاهری جذاب و اعتماد به نفس بیشتری داشت. 

این در حالی است که بعضی از افراد به دلیل ژنتیک یا عواملی مانند استرس و . دچار ریزش موی شدید و در نهایت طاسی می‌شوند. ام این نقطه پایان نیست و راه حلی دائمی برای رفع آن و ایجاد موهایی زیبا و سالم وجود دارد و آن کاشت مو است. کاشت مو روش های گوناگونی دارد که تاثیر مستقیمی بر نتیجه آن دارد. به همین دلیل شناخت بهترین روش کاشت مو میتواند تعیین کننده نتیجه این عمل باشد.

بهترین روش کاشت مو

برای اینکه بهترین روش کاشت مو را بیابیم و یک کلینیک کاشت مو مطمئن بیابیم، ابتدا به بررسی انواع روش های کاشت مو و اینکه کدام یک برای چه کسانی مناسب است میپردازیم:

کاشت مو به روش FUT

در این روش، نواری از پشت سر و یا بالای گوش برداشته می‌شود و سپس فولیکول های موجود در آن استخراج می‌‌شود. سپس این فولیکول ها روی پوست ناحیه ی خالی یا کم پشت از سر کاشته می‌شود. 

از آنجا که در این روش امکان ایجاد خونریزی و عفونت وجود دارد؛ برای افرادی که پوست حساسی دارند و یا پوست نازکی دارند مناسب نیست. 

یکی از مزیت های این روش این است که فولیکول های سالم مو بیشتر به دست می‌آید، چرا که برای انجام آن دیگر نیاز به تراشیدن موی سر نیست. این مورد باعث میشود کاشت به سرعت و در یک روز انجام شود.

کاشت مو به روش FIT

بهترین روش کاشت مو که بدون جراحی محسوب میشود؛ روش FIT است که در آن فولیکول های مو به طور مستقیم برداشته میشود و به صورت دانه دانه کاشته می‌شود. جراح این کار را با استفاده از سوراخ هایی به قطر 1 میلیمتر انجام میدهد در نتیجه نیازی به ایجاد برش روی سر نیست و خونریزی به وجود نمی‌آید.

با استفاده از این روش از درد و خونریزی جلوگیری می‌شود و برای کسانی مناسب است که نمیتوان برایشان به روش FUT کاشت مو را انجام داد. اما از طرفی به دلیل اینکه امکان آسیب به فولیکول های مو بیشتر است؛ زمان بیشتری صرف آن میشود و این زمان ممکن است تا 2 یا 3 جلسه در کلینیک کاشت مو هم طول بکشد.

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو برای کدام است؟

گفتیم که در طی روند تکامل انسان شروع به از دست دادن موهای خود کرد. این روند امروزه در ریزش موهای سر در سنین بالا نیز مشاهده می‌شود. مانند مورد پیشین این مسأله هم محدود به یک نژاد انسان نیست و در تمامی جهان به چشم می‌خورد. نکته‌ی جالب توجه این است که در برخی متدهایی که گاه در حیطه‌ی خود به عنوان بهترین روش کاشت مو برای برخی داوطلبان شناخته می‌گردند، از فولیکول‌های رستنگاه موهای زائد آنان برداشت گرفت صورت می‌گرد.

شاید بپرسید که گرفت چیست. گرفت واژه‌ای در پزشکی است که به معنای دسته‌ای از فولیکول‌های مویی می‌باشد. اولین کاری که در روش‌های کاشت مو باید انجام شود، همین گرفت برداری از ناحیه‌ی اهدا کننده است. گرفت برداری در برخی متدها به روش دانه‌ای و در برخی به روش نواری یا دسته‌ای صورت می‌گیرد.

یکی از کاندیداهای شناخته شدن به عنوان بهترین روش کاشت مو همین روش گرفت برداری نواری است که به نام اف‌یو‌تی شناخته می‌گردد. روش‌های مانند پانچ نیز در گذشته وجود داشت که فولیکول‌ها را به صورت دسته‌ای در محل مورد هدف می‌کاشت.البته این روش بهترین روش کاشت مو نبود و موجب ظاهر عروسکی روی سر می‌شد.

نتیجه گیری

از آنجا که پزشک معالج و تجهیزات کلینیک، در انتخاب بهترین روش کاشت مو برای شما و نتیجه آن تاثیرگذار است؛ شناخت یک کلینیک خوب میتواند به شما در داشتن موهایی سالم و زیبا کمک کند. در این زمینه ما به شما کلینیک تخصصی آنیل را معرفی میکنیم. شما میتوانید با خیال راحت کاشت موی خود را به این کلینیک بسپارید و از نتیجه آن اطمینان داشته باشید.

نظافت منزل دغدغه روزهای کرونایی

خرید کرکره برقی با قیمت مناسب در تهران

پاسخ به چند سوال درباره مهلت برگشت زدن چک

روش ,مو ,کاشت ,های ,سر ,نتیجه ,کاشت مو ,روش کاشت ,بهترین روش ,است که ,که در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
روناس طرح گنجینه ایران ایلیا | قیمت کفسابی | هزینه کفسابی | کفسابی | ترمیم سنگ و نگ نسیم باران البرز رایانه وبلاگ سناتور آوای لاغری تازه ترین اخبار تحلیلی شهر زابل فقط اهنگ مرجع بانک اطلاعات مشاغل تهران