محل تبلیغات شما

خیانت همسر جزو آن دسته مسائلی در زندگی مشترک است که کمتر کسی میتواند ادعا کند تمام عواقب دردناک آن را میتواند درک کند. اما واقعا چرا خیانت تا به این حد دردناک است؟ زمانی که شما در یک رابطه عاشقانه یا حداقل دوستانه هستید قطعا حس وابستگی و تعلق خاطر به وجود خواهد آمد. در نتیجه هنگام برملا شدن خیانت همین حس تعلق و وابستگی خدشه دار میشود و به دنبال آن اعتماد کمرنگ میشود. هنگامی که این رخداد ها به حالتی دومینو وار به وقوع می پیوندند فردی مورد خیانت قرار میگیرد هیجان های دردناکی را تجربه خواهد کرد.

خیانت همسر شامل این حوضه ها میشود:

  • خیانت در روابط جنسی

  • خیانت در روابط عاطفی و احساسی

  • خیانت در مسئولیت های زندگی مشترک

دلایل خیانت همسر چیست؟

خیانت همسر میتواند به دلایل بسیاری در زندگی مشترک زوج ها روی دهد. البته بررسی کردن دلایل خیانت در اینجا به این معنی نیست که خیانت فرآیندی توجیه پذیر است. بلکه هدف از وارسی کردن دلایل خیانت همسر صرفا آگاهی دادن به افراد است. این آگاهی بسیار مفید است، به ویژه زمانی که با نشانه های خیانت رو به رو میشوند و به آنها کمک خواهد کرد که این وضعیت را بهتر بتوانند مدیریت کنند.

دلایل خیانت همسر چیست؟

دوستان عزیزی که در زندگی مشترک خود را مشکل بر میخورند و متوجه خیانت همسر خود می شوند باید بدانند که قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرند باید خوب در مورد آن فکر کرده و نسنجیده عمل نکنند. آن ها باید بدانند که طلاق و جدایی تنها راه حل این مشکل نیست و حتی گاهی ممکن است با جدایی به وضعیت بدتری گرفتار شوند.

در این مقاله سعی کردیم شما عزیزان را با راهکارهای مقابله با خیانت همسر آشنا کنیم. به منظور بهره مندی از راهنمایی های مشاوران ما در کلینیک سلامت و دیابت کوروش، در زمینه ی برخورد با خیانت ، با ما تماس بگیرید. مشاوران مجرب و کارآزموده ی ما با استفاده از سال ها تجربه ی مفید خود در حوزه ی رسیدگی به مشکلات و مسائل خانواده، آماده ی خدمت رسانی و کمک به شما عزیزان برای حل مشکلاتی که با آن مواجه شده اید، هستند.

مجازات رابطه نامشروع

نامشروع در فرهنگ نامه دهخدا این گونه تعریف شده است : "خلاف شرع ، ناروا و ممنوع " . در اصطلاح حقوقی نامشروع به معنی غیر قانونی است و رابطه نامشروع رابطه ای است که در خارج از رابطه قانونی باشد و قانون گذار آن را جرم انگاری کرده و برای آن مجازات تعیین کرده است.

مجازات رابطه نامشروع چیست؟

رابطه نامشروع طیف گسترده ای از روابط بین زن و مردی است که رابطه زوجیت بین آنها وجود ندارد و در قانون از جدا شده است لذا منظور از رابطه نامشروع ، رابطه نامشروعی است که شامل نشود ، می باشد . که در قانون به چند دسته تقسیم می شود ، با انجام یک نوع رابطه جنسی مشخص است به اسم جماع است که در قانون اینگونه تعریف شده است : " دخول اندام تناسلی مرد به اندازه ختنه گاه در قبل یا دبر زن "

پس از این که دانستیم جرم رابطه نامشروع چیست لازم است بدانیم به چه رابطه هایی روابط نا مشروع می گویند . پاسخ به این سوال در ماده 637 قانون تعزیرات آمده است : " هر گاه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد ، مرتکب رابطه نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از از قبیل تقبیل یا مضاجعه ‌شوند ، به شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه‌ کننده تعزیر می‌شود . "نظافت منزل دغدغه روزهای کرونایی

خرید کرکره برقی با قیمت مناسب در تهران

پاسخ به چند سوال درباره مهلت برگشت زدن چک

خیانت ,رابطه ,همسر ,نامشروع ,، ,ها ,خیانت همسر ,رابطه نامشروع ,است که ,که در ,در قانون ,کردن دلایل خیانت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ آقای خشکبار طلسم عاشقانه زیتون طرح پیکاسو طرح فرکتال هنر بهترین شرکت های هاستینگ فراسوی هنر خرید بلیط اینترنتی - بلیط اینترنتی - بلیط ارزان پول طلایی - مروری بر مهارت های مالی و پولی موسسه ی آموزشی و زیبایی دنیای تحول