محل تبلیغات شما

تنظیم قرارداد از حساس‌ترین خدمات حقوقی است که وکلا به مشتریان خود ارائه می‌دهند. کوچکترین سهو یا قصور در تنظیم قرارداد و امضا آن می‌تواند برای موکلان ضایعات غیر قابل جبرانی را بر جای بگذارد. متون تنظیم شده‌ی قراردادی در دادگاه دارای وزن حقوقی هستند و مفاد آن اام‌آور تلقی می‌شوند. 

اگر گذارتان تا کنون به راهروهای دادگاه‌های اختلافات مالی تجاری کشور افتاده باشد حتما‍ً مشاهده کرده‌اید که تعداد زیادی از اختلافات پیش آمده به خاطر ضعف در تنظیم قرارداد به وجود آمده است.  برای جلوگیری از رسیدن به چنین نقطه‌ای، بهتر است پیش از عقد قرارداد، درباره‌ی آن مطالعه و با وکلای مشاور، رایزنی کنید.

به دلیل پیچیدگی‌های زیادی که امور قراردادی مختلف، مانند قرارداد مبایعه و یا قرارداد مشارکت در ساخت دارند، بهتر است حتما از مشاوره با وکیل قرارداد بهره برده شود. مشاوره با وکیل قرارداد همچنین می‌تواند در پرونده‌‌های اثبات شراکت بدون قرارداد و یا امور فسخ قراردادها هم مفید باشد.

چرا تنظیم قرارداد؟

در گذشته قراردادها به صورت شفاهی بین دو طرف تنظیم می شده است. و یا اگر قراردادی را مکتوب می کردند بدون درنظرگرفتن اصول نگارش یک قرارداد بوده است. این مسائل باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای دو طرف می شد و گاها دو طرف را به محکمه های قضایی می کشاند و مشکلات حقوقی زیادی را برای آن ها به وجود می آورد.

امروزه افراد می دانند که برای انجام هر کاری که دو طرف در آن قضیه درگیر هستند لازم است که اقدام به تنظیم قرارداد بصورت کاملا صحیح در امر نگارش کنند. تا پس از امضاء آن قرارداد در آینده دیگر دچار مسائل حقوقی نشوند. به همین دلیل دانستن مهارت نگارش یک قرارداد یکی از ضروری ترین کارها برای موفقیت در قراردادنویسی و همچنین مسائل حقوقی می باشد.

اپلیکیشن وکیل

اپلیکیشن وکیل یکی از راه‌هایی است که به کمک آن می‌توانید برای تنظیم دادخواست اقدام کنید. تنظیم دادخواست یک تخصص خاص حقوقی است و هر کسی نمی‌تواند درباره آن به شما کمکی کند. برخی هم به وکیل معتمدی دسترسی ندارند و نمی‌دانند برای شروع پروسه باید چه کاری انجام دهند. اپلیکیشن وکیل برای همین کار می‌تواند مفید باشد.

 همان طور که حتماً اطلاع دارید قانون به دلیل سازگاری و پاسخگویی با نیازهای پیچیده‌ی عصر مدرن، خود نیز رشد زیادی یافته و تسلط بر تمام جنبه‌های آن به تنهایی برای هر وکیلی از جمله یک وکیل آنلاین ممکن نیست. گذشته از آن دادگاه هر نوع پرونده‌ای با پرونده‌های دیگر جو و شرایط متفاوتی دارد. مثلا دادگاه‌های جرایم مالی با جرایم جنایی به کلی متفاوت است.

در این اپلیکیشن شما می‌توانید نظرات بقیه و سطح تحصیلات وکیل مورد نظر را ببینید و از آن‌ها برای تنظیم قرارداد و مشکلات حقوقی کمک بگیرید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تنظیم شکایت و همچنین مشاوره با وکلای با تجربه در این زمینه برای تنظیم کردن شکایت های خود به صورت کاملا قانونی به اپلیکیشن وکیل شهرداد مراجعه کنید.


نظافت منزل دغدغه روزهای کرونایی

خرید کرکره برقی با قیمت مناسب در تهران

پاسخ به چند سوال درباره مهلت برگشت زدن چک

قرارداد ,تنظیم ,وکیل ,حقوقی ,اپلیکیشن ,یک ,تنظیم قرارداد ,دو طرف ,است که ,به وجود ,مشاوره با

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای دیجیتال اصلاح طرح لبخند - ارتودنسی - ایمپلنت شیک ویلا نوین آی تی خرید آنلاین پسته نرخ دقیق دلار امروز قیمت دلار در بازار متشکل ایران نسرین میکاپ 2020 لوازم خانگی افراکالا نگین کویر