محل تبلیغات شما

کاشت ابرو عملی برای ترمیم ابروهای کم‌پشت و یا قسمت‌های خالی در ابرو می باشد. عده زیادی از نازک بودن ابروهای خود ناراضی هستند و برخی نیز ممکن است به دلایلی مانند سوختگی بخشی از ابروی خود را از دست داده باشند. همچنین کاشت ابرو گزینه مناسبی برای افرادیست که از شیوه‌هایی مانند هاشور ابرو، تاتو ابرو و یا لیفت ابرو و. نتیجه مطلوبی دریافت نکردند.

نحوه کاشت ابرو

بعد از کاشت مو، کاشت ابرو یکی از پراستقبال‌ترین عمل‌های کاشت مو طبیعی است. پایه روش‌های مورد استفاده در کاشت ابرو مانند کاشت مو می‌باشد. از مناطقی که تراکم مو زیاد است و ریشه مو قوی، واحدهای فولیکول برداشته می‌شوند و در ابرو قرار می‌گیرند. با این تفاوت که دقت عمل و ظرافت بیشتری توسط متخصص باید در کاشت ابرو رعایت شود.

روش های کاشت ابرو

روش‌های کاشت مو طبیعی در چند مدل FIT ،FUT ،BHT ،SUT و. خلاصه می شوند. در بین روش‌های فوق، SUT مشکلاتی مثل خطای احتمالی از سوی متخصص و یا تکنسین را رفع کرده زیرا در این روش از دستگاهی مدرن استفاده می‌شود. پس از مشخص شدن الگوی ابرو، واحدهای فولیکول را با دقت بالا و زاویه درست در ابرو قرار داده می‌شوند. همچنین بدون عوارض و زخم و کوتاهی مو انجام می‌شود.

جدیدترین روش های کاشت ابرو

مسلما اگر به فکر رسیدن به نتیجه دلخواه و نداشتن تجربه‌های تلخی مثل اشتباه بودن الگوی ابرو قبل از کاشت، ایجاد برش‌های عمیق و خونریزی بعد عمل هستید، باید با جدیدترین روش‌های کاشت ابرو آشنا شوید:

  • Micro FIT

  • Micro FUT

  • Micro Graft

  • DHI

روش‌های DHI  و Micro Graft از جدیدترین روش‌های کاشت ابرو هستند. در Micro Graft استخراج واحد فولیکول از بانک مو، توسط دستگاه انجام می‌شود در نتیجه امکان بروز عفونت و آلودگی کاهش می‌یابد. در این روش نسبت به موارد دیگر شما از بی‌حسی کمتری استفاده می‌کنید و در حین عمل هم درد محسوسی ندارید. از طرفی برش‌های عمیق و پهن در پوست شما ایجاد نمی‌شود.

در روش DHI هم مانند روش میکروگرافت از دستگاه مخصوص استفاده می‌شود و احتمال عفونت و انتقال آلودگی بسیار پایین است. در حین عمل کاملا قابل رویت است که تمامی مراحل با دستگاه انجام می‌شود و از ابزارهای دستی استفاده نمی‌شود. با این روش، واحدهای فولیکول با زاویه مناسبی در الگوی ابرو کاشته می‌شوند و به هیچ وجه دوران نقاهت طولانی و سختی را تجربه نمی‌کنید. 

مدل کاشت ابرو

فرم ابروهای جدیدی که کاشته می‌شوند از اهمیت زیادی برخوردار است. هرچقدر که موارد دیگر کاشت ابرو رعایت شود اما اگر مدل کاشت ابرو مورد پسند فردی که کاشت ابرو انجام داده نباشد، در کل عمل برای او رضایت بخش نمی‌شود. رعایت موارد زیر باعث می‌شود کاشت ابرو طبیعی‌تر باشد.

نقطه ابتدای ابرو

نقطه ابتدای ابرو باید در راستای یک خط عمودی از قسمت خارجی پره بینی باشد. با رعایت این نکته فاصله بین ابروها نیز رعایت می‌شود.

نقطه انتهای ابرو

نقطه انتهای ابرو باید در راستای خط موربی باشد که از پره بینی به گوشه چشم وصل می‌شود. همچنین بنا به سلیقه فرد می‌توان این نقطه را بالاتر یا پایین‌تر آورد تا قد ابرو کوتاه‌تر یا بلندتر شود.

خم ابرو

خم ابرو در تعیین حالت چهره فرد بسیار موثر است. اگر یک یا دو میلی‌متر هم بالاتر قرار بگیرد، حالت تعجب در چهره ایجاد می‌شود و همینطور پایین آمدن آن نیز باعث ایجاد حالت‌های غم و عصبانیت در فرد می‌شود.

عوامل موثر بر نتیجه کاشت ابرو

یکی از مهم‌ترین عواملی که بر روی کاشت ابرو تاثیر می‌گذارد، مهارت متخصص شماست. اگر از شیوه‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کنید توجه داشته باشید که اتفاقاتی مانند عفونت، ریزش و رشد نامناسب ابرو ممکن است رخ دهد. از عوامل دیگر میتوان به نحوه مراقبت و رعایت توصیه متخصص اشاره کرد. هرچقدر هم که شیوه انتخابی شما جدید و به روز باشد، توصیه‌های متخصص برای قبل و بعد عمل را جدی بگیرید.


نظافت منزل دغدغه روزهای کرونایی

خرید کرکره برقی با قیمت مناسب در تهران

پاسخ به چند سوال درباره مهلت برگشت زدن چک

ابرو ,کاشت ,می‌شود ,رعایت ,مو ,استفاده ,کاشت ابرو ,باید در ,در ابرو ,کاشت مو ,و یا ,دستگاه انجام می‌شود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اموزش فارکس jacket lining - deertextile.com اطلاعات عمومی روناس طرح idehmedia شعرهای سفید کلینیک زیبایی رمان با موفقیت نکات حقوقی