محل تبلیغات شما

عمل بینی از پرطرفدار‌ترین جراحی‌های زیبایی است که به دلایل مختلفی از جمله، زیبایی، مشکل تنفس، قوز و. انجام می‌شود. سوالی که قبل از اقدام به عمل بینی باید پاسخ داد این است که آیا باید عمل بینی استخوانی انجام دهیم یا جراحی بینی گوشتی؟ نتایج کدام یک بهتر است؟ در این مقاله از ویکی درمان قصد داریم به این موضوع بپردازیم.

جراحی بینی گوشتی

اقدامات قبل از عمل بینی گوشتی


در اولین مرحله، مطالعه در خصوص فرایند عمل بینی گوشتی بسیار توصیه می‌شود چراکه داشتن پیش‌زمینه در خصوص انجام هر کاری بسیار ضروری است. سعی کنید مقالات جراحان ماهر را مطالعه کنید و بهترین پزشک عمل بینی گوشتی را انتخاب کنید. 


در جلسه مشاوره در خصوص تمامی سوالات خود رو راست باشید و انتظاراتتان را کامل مطرح کنید. در خصوص نوع جراحی بینی خود کامل اطلاعات کسب کنید. از میزان عوارض و مدت زمان بهبودی تا احتمالات بازگشت عمل بینی گوشتی. 


بینی گوشتی را بیشتر بشناسید.


بینی گوشتی بر خلاف بینی استخوانی ساختمانی با غضروف و استخوان‌های ضعیف، بافت پوست ضخیم و غدد چربی متعدد است. ضخامت پوست بینی گوشتی، چالش عمل بینی گوشتی است و در مقایسه با جراحی بینی استخوانی، عمل سخت‌تری دارد.


نگرانی بازگشت بینی به قبل از عمل بینی گوشتی


با ذکر سختی عمل بینی گوشتی، اولین سوال در ذهن مخاطب این است که آیا بینی بعد از عمل بینی گوشتی به شکل قبل از عمل بر می‌گردد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که مهارت متخصص و پزشک معالج بسیار در این عمر تاثیر‌گذار است. با گذشت زمان و پیشرفت علم و دستگاه‌های پزشکی و دانش متخصصین، ریسک بازگشت حالت بینی بعد از عمل بینی گوشتی به ۰ رسیده است اما همچنان عدم تخصص بعضی از پزشکان باعث بروز این مشکل می‌شود. اگر عمل بینی توسط فردی با تجربه انجام شود و به مدت ۶ ماه از آن مراقبت کافی صورت گیرد، بازگشت حالت در بینی گوشتی دیگر چالش این درمان نخواهد بود.

عمل بینی گوشتی

عوارض بعد از عمل بینی گوشتی چیست؟


بعد از انجام جراحی بینی گوشتی معمولا درصدی تورم و کبودی خفیف روی گونه‌ها و زیر چشم دیده می‌شود و به مدت یک هفته باقی می‌ماند که کاملا طبیعی است. این ورم در بینی‌های گوشتی بیشتر از بینی‌های استخوانی اتفاق می‌افتد و دلیل آن ضخامت پوست بینی‌های گوشتی است. این ورم می‌تواند افراد را در قضاوت درمان پزشک جراح دچار اشتباه کند که در این خصوص لازم است بعد از رفع ورم، کیفیت کار متخصص را زیر سوال برد.


کلام آخر

همانطور که در این مقاله چندین بار به تبحر پزشک معالج اشاره شد، تخصص و تجربه در عمر جراحی زیبایی مهم‌ترین اصل است. پس در انتخاب پزشک جراح بینی بسیار دقت کنید. در صورت نیاز به گرفتن وقت مشاوره با بهترین متخصصان در حوزه جراحی بینی گوشتی از تیم مشاوره مجموعه ویکی درمان می‌توانید کمک بگیرید.نظافت منزل دغدغه روزهای کرونایی

خرید کرکره برقی با قیمت مناسب در تهران

پاسخ به چند سوال درباره مهلت برگشت زدن چک

بینی ,عمل ,گوشتی ,جراحی ,خصوص ,پزشک ,عمل بینی ,بینی گوشتی ,از عمل ,جراحی بینی ,در خصوص

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رمان رودخانه ماه blog سجاد جدید ویستا سازه نور رسام کربن اکتیو یا زغال اکتیو | کربن فعال یا زغال فعال بهترین تشک خواب توکان_ساخت کلیشه مصنوعات چوبی