محل تبلیغات شما

مدتی است که کرکره برقی جایگزین درب بازشو قرار گرفته است و در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ابتدا تغییر درب‌های‌ بازشو به کرکره‌های دستی بود اما مدتی است که دیگر این نوع کرکره‌ها مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. نوع برقی آن‌ها که سهولت و امنیت را فراهم کرده است بیشتر مورد اقبال قرار گرفته است. برای تهیه کرکره برقی می‌بایست به نکاتی اعم از موتور کرکره برقی و قیمت کرکره برقی توجه داشت و به طور دقیق آن‌ها را بررسی کرد. موتور کرکره برقی


نمی‌توان یک نوع موتور را به عنوان بهترین موتور کرکره برقی معرفی کرد چرا که نوع و کاربرد هر یک از کرکره برقی ‌ها متفاوت است. وزن کرکره‌ای که در فضای شما نصب می‌شود تعیین‌کننده نوع موتور کرکره است. ابعاد کرکره، کاربری فضا و جنس و نوع ابزارآلات مورد استفاده همگی در وزن کرکره تاثیرگذارند و سپس این وزن نوع کرکره را بر اساس قدرت آن تعیین می‌کند.


قیمت کرکره برقی ارتباط مستقیمی با موتور کرکره برقی دارد چرا که از مهم‌ترین اعضای کرکره موتور آن است که قیمت نهایی کرکره برقی را مشخص می‌کند. مواردی که باید در انتخاب موتور کرکره برقی باید در نظر گرفته شود:


  • اندازه چارچوب مجرای مورد نظر و وزن تیغه‌ها

  • تناوب باز و بسته شدن کرکره مورد انتظار در طول شبانه‌روز

  • قابلیت‌های اضافی مثل تنظیم سرعت، برق اضطراری، گیربکس ضد سقوط


بعد از انتخاب نوع موتور باید به تامین کننده آن نیز توجه داشته باشید. اصالت موتور و اجزای آن بسیار مهم است. عمر سایبان شما رابطه مستقیمی با کیفیت موتور مورد استفاده دارد. 


بهترین موتور کرکره برقی کدام است؟


نوع موتور مورد استفاده در سامانه بسیار اهمیت دارد. سه طرح کلی موتور‌های کرکره برقی که در بازار جهانی تولید و عرضه می‌شوند شامل:


  • ساید

  • توبار

  • سانترال


ویژگی هر یک از این طرح‌ها متفاوت است و در کنار آن استفاده‌های خاص خود را دارند.


قیمت موتور کرکره برقی 


عوامل متعددی در قیمت کرکره برقی دخیل است اما از مهم‌ترین آن‌‌ها که به آن در این مقاله مفصلا اشاره شد موتور کرکره برقی است. انواع موتور‌های ساید از همه گران‌تر است. موتور‌های توبولار صنعتی در درجه دوم گرانی قرار می‌گیرند. کشور سازنده، برند کمپانی، امکانات جانبی و. همگی در قیمت نهایی دخیل هستند. 


متراژ و طول چارچوب دهنه پروژه در قیمت موتور کرکره تاثیر گذار است.


بسیاری از متخصصین بر سر اهمیت متراژ و طول چارچوب دهنه پروژه در قیمت کرکره برقی اتفاق نظر دارند. هر چه قدر متراژ چارچوب بیشتر باشد شما هزینه بیشتری را باید متقبل شوید. 


جنس تیغه در قیمت کرکره برقی تاثیر گذار است.


تیغه‌های کرکره برقی در درجه دوم بعد از موتور بر روی قیمت تاثیرگذار است. موتور کرکره حکم قلب و تیغه‌ها حکم بدن را دارند. جنس و مشخصات فیزیکی آن‌ها در طول عمر و کیفیت کرکره برقی دخیل هستند.


کلام آخر


همانطور که به کرات در این مقاله از اهمیت موتور و سپس تیغه‌های کرکره برقی گفته شد باید در هنگام سفارش کرکره برقی به اصالت، کیفیت و برند آ‌ن‌ها توجه شود. طول عمر و کاربری این وسیله کاربردی در میزان هزینه‌ای که برای آن می‌شود بسیار تاثیرگذار است پس برای سهولت در کار و پرداخت قیمتی پایین‌تر وسیله‌ای بی کیفیت تهیه نکنید چرا که با گذشت زمان و از کار افتادن آن مجاب به خرید مجدد می‌شود و باید هزینه‌ای بیشتر از یک نوع خوب آن پرداخت کنید.

در مجموعه متین هوشمند https://matinhooshmand.com کارشناسان آماده ارائه مشاوره و راهنمای خرید بهترین کرکره برقی مناسب محیط شما هستند.


نظافت منزل دغدغه روزهای کرونایی

خرید کرکره برقی با قیمت مناسب در تهران

پاسخ به چند سوال درباره مهلت برگشت زدن چک

کرکره ,برقی ,موتور ,قیمت ,نوع ,مورد ,کرکره برقی ,موتور کرکره ,قیمت کرکره ,مورد استفاده ,در قیمت ,قیمت موتور کرکره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

apastrof پروانه رنگی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایرلاین ها نگین کویر تمیزکردن شوره کثیفی چربی نما آجر سنگ- نانو کردن سنگ نما- جلادهنده سنگ نما و آجر- نانو برای آجر - فروش انواع نانو - نانو گچ- رزین نانویی سنگ- براق هزینه طراحی سایت با وردپرس مجله خبری کهگیلویه و بویراحمد اخبار تکنولوژی خبری اخبار و رسانه