محل تبلیغات شما

در این مقاله قصد داریم تا راهنمای کوتاهی در مورد خرید قفل دیجیتال به شما ارائه دهیم.

همانطور که احتمالا میدانید با نوسانات اخیر قیمت دلار محصولاتی که وارداتی بوده و با قیمت دلار محاسبه می شوند افزایش قیمت زیادی داشته اند. اما با پیشرفت تکنولوژی و افزایش راحتی و آسایش و امنیت هنوز هم خرید قفل هوشمند به جهت مزایایی که برای شما به ارمغان می آورد انتخابی معقول و هوشمندانه به حساب می آید. 

اگر در هنگام خرید قفل دیجیتال دقت لازم را داشته و به نکات خرید آن دقت کنید خریدی کامل و رضایت بخش خواهید داشت.

قفل دیجیتال

نکات خرید قفل دیجیتال

1-وضعیت درب ورودی خود را قفل از خرید قفل دیجیتال چک کنید.

پیش از نصب باید از عملکرد صحیح درب خود اطمینان حاصل نمایید. به عنوان مثال در صورتی که وضعیت درب در چارچوب از حالت استاندارد خود خارج شده باشد، قفل الکترونیکی به درستی کار نمی کند؛ ممکن است درب به صورت خودکار قفل نشود و یا زبانه های قفل در جای درست خود قرار نگیرد. به همین دلیل قفل از نصب قفل های دیجیتال باید درب در چارچوب رگلاژ شود.

مشخصات درب نیز برای نصب قفل دیجیتالی بسیار مهم می باشند. برای مثال فاصله بائو درب باید حداقل ۱۰ سانتی متر باشد تا بتوان قفل را نصب نمود. اگرچه قفل الکترونیکی به نوبه خود دارای امنیت بسیار بالایی می باشد، اما استفاده از درب های غیر استاندارد باعث پایین آمدن کارایی قفل های دیجیتال شده و عملا استفاده از آن ها را بی فایده و هزینه بر می نماید.

قفل هوشمند

2-تعداد و نوع دسترسی دلخواه با توجه به نیاز شما

یکی از نکات مهم که برای خرید قفل دیجیتال باید به آن توجه داشته باشید نوع و تعداد کاربران دلخواهی است که میتوانند در عدم حضور شما نیز به ساختمان رفت و آمد کنند. با توجه به نوع کاربران مورد نظر شما که ممکن است اعضای خانواده و یا کارکنان یک اداره باشند قفل الکترونیکی متفاوتی باید انتخاب کنید.

برای مثال برای اداره جات و شرکت ها به دلیل تعدد کارمندان و ورود و خروج بهترین نوع دسترسی از طریق کارت میباشد.

3-قیمت مدنظر شما برای دستگیره هوشمند

قیمت قفل دیجیتال و بودجه‌ای که شما برای خرید آن در نظر گرفته‌اید، فاکتور بسیار مهمی است که حتی می‌تواند فرایند خرید را به کل عوض کند. امروزه قفل‌های دیجیتال در طرح‌ها و با قابلیت‌های مختلفی ساخته می‌شوند و در ساخت از آنها مواد مختلفی استفاده می‌شود. این بدین معنی است که شما با یک بازار متنوع و گسترده رو به رو هستید و مطمئناً گزینه انتخاب بسیار بالایی رو به روی شما خواهد و شاید کمی گیج شوید.

شما میتوانید برای مشاوره و بررسی بهترین گزینه خرید خود با کارشناسان مجموعه کارن ارتباط گرفته و با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید و خرید رضایت بخشی را تجربه کنید.

توجه کنید که با خرید از مجموعه کارن از ضمانت تعویض یکساله تمام محصولات و 15 سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد شما میتوانید به صورت 24 ساعته از مشاوران مجموعه کارن برای انتخاب قفل هوشمند خود استفاده کنید.

نظافت منزل دغدغه روزهای کرونایی

خرید کرکره برقی با قیمت مناسب در تهران

پاسخ به چند سوال درباره مهلت برگشت زدن چک

قفل ,دیجیتال ,درب ,توجه ,داشته ,نوع ,خرید قفل ,قفل دیجیتال ,است که ,و با ,قفل الکترونیکی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
هارمونی باران انرژی پلاس برای همه افرادی که بی حالن یا حوصله ندارن... رکوع چگونه باشد بهتر است دانلود چی اکسترا بلاگ آب شیرین کن صنعتی بهترین ایده برای بهبود کسب و کار نیلو رایانه انواع آهن و پروفیل کارخانه های معتبر یک وردپرس کار اماتور